Tazminat Haberleri

tazminat haberleri ve güncel tazminat gelişmeleri, tazminat ile ilgili tüm video, tazminat fotoğrafları ve tazminat haberleri Eğitim Sitesi, Öğretmen Haber Sitesi, Öğretmenler Bilgi Sitesi sitemizde


Eğitim

EBS’den öğretmenlere ek tazminat, öğretmen istihdam şeklinin değiştirilerek deprem bölgesi öğretmenlerine gelir vergisinin %15’te sabitlenmesi açıklaması

Genel

Memurlara kira yardımı yol desteği büyükşehir tazminatı geliyor. Hükumette olan Ak Parti'den memurlara kira desteği ve diğer desteklere için çalışma....

Gündem

10 ilde memur maaşlarına denge tazminatı artırarak ek zam uygulamasına gidildi. İşte ek zam yapılan iller ve memurlar

Eğitim

Uzman öğretmenler yeni tazminatına kavuşuyor, uzman öğretmenlere yeni tazminat ödemesi yapılacak.

Gündem

7. Toplu sözleşme için Kamu Sen'den memurlara tazminat, bayram ikramiyesi, YHS sınıfına düzenleme, öğretmen atamaları, atamalarda mülakatın kaldırılması açıklaması geldi.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemelerle birlikte, öğretmenlik mesleğinde uzman öğretmenlik ve Başöğretmenlik kariyer basamakları tanımlandı.

Eğitim

Öğretmenlere tazminat yeniden gündeme geldi. Milli Eğitim Bakanlığının daha önce olduğu gibi öğretmenlere tazminat ödemesi yapması bekleniyor.

Eğitim

Deprem nedeni ile OHAL ilan edilen OHAL bölgesinde görev yapan öğretmenlere deprem tazminatı ödenmesi için açıklama yapıldı.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığınca MEB ÖMK Kapsamında terfi eden Uzman ve Başöğretmenlerin alacakları net tazminat ücretleri netlik kazandı.