Mahmut özer Haberleri

mahmut özer haberleri ve güncel mahmut özer gelişmeleri, mahmut özer ile ilgili tüm video, mahmut özer fotoğrafları ve mahmut özer haberleri Eğitim Sitesi, Öğretmen Haber Sitesi, Öğretmenler Bilgi Sitesi sitemizde


Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 29 Mayıs 2023 Pazartesi okullar tatil mi, okullar açık olacak mı, ders var mı, öğretmenler...

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den ortak canlı yayında eğitim ve okullara ilişkin açıklamalar. Canlı yayında soruları yanıtlayan Özer'in açıklamaları

Eğitim

Öğretmenlik Meslek Kanunu (ÖMK) ile beraber yürürlüğe giren uzman öğretmenlik geçtiğimiz yıl 10 yılını dolduran öğretmenlere uygulanmıştı.

Eğitim

MEB Bakanı Mahmut Özer öğretmenlerin maaşlarına zam yapılması İçin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ek öğretmen atama yapılıp yapılmayacağı yönündeki soruyu yanıtladı. Özer'in ek öğretmen atama konusundaki açıklaması.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer den öğretmenlere son dakika ÖBA seminer ek ders için sevindiren açıklama geldi.

Gündem

Eğitim İş Genel Başkanı Kadem Özbay, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in anayasa gereği istifa etmesi gerektiğini belirtti

Eğitim

Öğretmenlik Meslek Kanunu (ÖMK) ile birlikte uzman öğretmenlik ve Başöğretmenlik kariyer basamakları Milli Eğitim Bakanlığında tanımlandı.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğretmenlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, öğretmenler için övgü dolu sözler kullanması dikkat çekti.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Özer'den LGS ve YKS için yeni DYK açılacağını açıkladı. DYK'lar ne zaman açılacak, Destekleme kursları nerede açılacak?

Eğitim

Milli Eğitim bakanı Mahmut Özer, deprem bölgelerindeki eğitim ve okulların açılması ile ilgili açıklamalar yaptı. Okullar eğitime hazırlanıyor.

Eğitim

Bakan Özer: Deprem bölgesindeki 10 ilde çadır merkezleri, yurtlar, konteyner merkezleri gibi konaklama alanlarını taşımalı eğitim kapsamına aldık.