Fenerbahçe’nin yeni yıldızı Rade Krunic’in sözleşmesinde şaşırtan madde Fenerbahçe’nin yeni yıldızı Rade Krunic’in sözleşmesinde şaşırtan madde

PSG'nin Arjantinli yıldızı Leonel Messi PSG ile bitecek olan sözleşmesi nedeni ile transfer yapacak olan dev kulüplerin gündemine geldi. Barcelona Messi'yi almayı çok istiyor ancak mevcut kulübü de Messi'den vazgeçmek istemiyor. Peki Messi hangi kulübü tercih edecek? Messi transferinde son gelişmeler neler? İşte detaylar:

Fransa Ligi'nin devi Paris Saint-Germain PSG, sezon sonu sözleşmesi sona erecek

Arjantinli Lionel Messi'ye yeni sözleşme teklifi yapmaya hazırlaıyor.

Barcelona mı? PSG mi? İşte Messi'nin kararı ne olacak... PSG'den Messi'ye yeni sözleşme
Fransız basınında Messi transferi ile ilgili olarak yer alan haberlere göre; PSG'nin, kontratı bitecek olan Arjantinli yıldıza yıllık 30 milyon Euro'dan 1+1 yıllık yeni sözleşme teklifi yapacağı çne sürüldü. 

Barcelona ise messiyi yuvaya geri çağırıyor? Paris Saint Germain sözleşme öneriyor? İşte Messi'nin kararı... 

Barcelona Messi transferinde ısrarcı

Diğer taraftan Barcelona'nın da 35 yaşında olan yıldız oyuncuyu yeniden kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürdüğü iddia edildi. Messi'nin ise şu an transfer söylentilerine itibar etmediği ve öncelikli hedefinin Dünya Kupası'na konsantre olmak olduğu gelen haberler arasında.

Diğer yıldız isim Mbappe, Neymar ve Messi'den rahatsız

Bununla birlikte, yine Fransız basınında yer alan diğer bir haberlere göre; takımın yıldız oyuncularından biri olan Kylian Mbappe'nin, PSG yönetimine Messi ve Neymar'ı takımda istemediği yönündeki isteğini yeniden ilettiği ifade edildi. 
Daha önce de medyaya yansıdığı üzere Mbappe'nin, Neymar ve Messi'nin saha içindeki pozisyonlarından dolayı rahatsız olduğu ve kendisinin de forvete geçmesinden dolayı daha rahat hareket edemediği iddia edilmişti.