2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesi ile birlikte milyonlarca öğrenci ve öğretmenler yarıyıl tatiline girdi. 15 tatilin başlamasıyla birlikte öğretmenlere ve öğrencilere yönelik çeşitli hediye kampanyaları da açıklanmaya başladı. Bu kapsamda Gençlerbirliği Spor kulübü de öğretmenlere ve öğrencilere yönelik hediyesini duyurdu. İşte detaylar:
 

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Gençlerbirliği Kulübü, sahasında Sakaryaspor'la oynayacağı maçın öğretmen ve öğrencilere ücretsiz olduğunu ve 250 öğrenciye hikaye kitabı hediye edeceğini duyurdu.

Kırmızı-siyahlı ekipten yapılan açıklamada, "Pazar günü saat 19.00'da Eryaman Stadyumu'nda Sakaryaspor ile oynayacağımız karşılaşmada, sömestir hediyesi olarak yeni neslin mimarları öğretmen ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimize müsabaka biletleri ücretsiz olacaktır. Sakaryaspor karşılaşması için Eryaman passolig gişelerinde ücretsiz bilet yüklemesi yaptıracak ilk 250 öğrencimize hikaye kitabı hediye edilecektir." ifadeleri kullanıldı.

kulüp tarafından öğretmenlere ve öğrencilere yönelik Hediye biletlerin misafir tribün hariç bütün tribünlerde uygulanacağı belirtilen açıklamada, müsabaka giriş koşullarıyla ilgili olarak ise şu ifadelere yer verildi:

Öğretmenlere 24 Kasım’da 1 maaş ikramiye TBMM‘de Öğretmenlere 24 Kasım’da 1 maaş ikramiye TBMM‘de

"Tüm öğretmen ve öğrencilerin kendilerine ait passolig kartı olmak zorundadır. 7 yaş ve üzeri passolige ve bilete tabidir. Lise ve üniversite öğrencileri bilet alımı için öğrenci kimlik kartı ibraz etmek zorundadır. Ücretsiz öğretmen ve öğrenci biletleri, Eryaman Stadyumu passolig gişelerinden müsabaka günü verilmeye başlanacaktır."