Tekvando Antrenörü Kız Öğrencisini Tokatladı,Tekvando Federesyonun'dan O Tokada Açıklama Geldi Tekvando Antrenörü Kız Öğrencisini Tokatladı,Tekvando Federesyonun'dan O Tokada Açıklama Geldi

Fenerbahçe’nin İtalyan devi Milan’dan transfer ettiği boşnak ortasaha oyuncusu Rade Krunic’in kiralama sözleşmesinde yer alan bir madde dikkat çekti.
Türkiye Süper Lig’de şampiyonluğa oynayan ve rakibi Galatasaray’ın önünde liderliğini devam ettiren Fenerbahçe, kadrosunu daha da güçlendirmek için iki önemli transfere imza attı. Leonardo Banucci’nin ardından süper bir yeteneği daha renklerine bağlayan sarı lacivertli ekip, İtalya‘nın en köklü kulüplerinden biri olan AC Milan’dan orta saha oyuncusu Krünic'i kiralık olarak kadrosuna katmayı başardı. Bu transferlerle 2024 yılına daha güçlü giren Fenerbahçe, ünlü futbolcunun transferini resmi internet sitesinden şu cümlelerle duyurdu::

"Ara transfer döneminde profesyonel futbol A takımımızın Güçlendirilmesi için çalışmalarını sürdüren kulübümüz; orta saha oyuncusu Rade Krunic Ve kulübü AC Milan ile anlaşmaya varmıştır.

Satın alma opsiyonu ile birlikte kiralık olarak renklerimize bağladığımız oyuncuya ailemize hoşgeldin diyoruz."

Milan Takımı'nın Fenerbahçe ile yapılan sözleşmeyi ilginç bir madde koyduğu ortaya çıktı. Buna göre eğer Fenerbahçe küme düşmezse, Krunic'i Satın alma opsiyonu devreye girecek. Böylece sözleşmeye göre zorunlu olmayan transfer mantıken mecburi duruma gelmiş oldu.