Açıklama Haberleri

açıklama haberleri ve güncel açıklama gelişmeleri, açıklama ile ilgili tüm video, açıklama fotoğrafları ve açıklama haberleri Eğitim Sitesi, Öğretmen Haber Sitesi, Öğretmenler Bilgi Sitesi sitemizde


Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yapan, görev yapmak için sırada bekleyen yüz binlerce öğretmen, öğrenciler ve veliler bakanlıktan açıklama bekliyor.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Antalya'nın Serik İlçesinin turizm merkezi Belek'te açıklamalarda bulundu

Ekonomi

Bakan Şimşek'ten son dakika büyüme ve parasal sıkışma açıklaması

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yeni öğretmen atamasının yapılacağını açıkladı. Öğretmen atama müjdesi veren Tekin'in açıklamaları haberimizde.

Gündem

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan memur maaşı ve emekli aylıkları ile enflasyon konusunda NTV'ye açıklama geldi.

Ekonomi

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek göreve başladı ve ilk açıklamasını yaptı. Ekonomiye ilişkin çok kritik cümle kuran Şimşek...

Eğitim

Türk Eğitim Sen TES Genel Başkanı Talip Geylan, yeni Milli eğitim Bakanı Yusuf Tekin'e çok önemli uyarılarda bulundu. Liyakat ve...

Eğitim

Yeni Milli Eğitim Bakanı olarak görevlendirilen Yusuf Tekin, bakanlık görevine atanmasının ardından ilk açıklamasını yaptı.

Gündem

Eğitim Bir Sen (EBS) Mersin Şube Başkanı Abdullah Çelik uzman ve başöğretmenlik ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu..

Eğitim

Eğitim Bir Sen (EBS) Van Şube Başkanı Mehmet Ali Uca, uzman ve Başöğretmenlik ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu..

Gündem

Çevre Şehircilik ve İklim Bakanı Murat Kurum en düşük memur maaşlarının 22 bin lira olacağını ifade ederek brüt spekülasyonları hakkında...

Gündem

Öğretmenler uzman öğretmenlik hakkında tepkilerine devam ederken diğer yandan İsmail Koncuk da sosyal medya hesabı üzerinden tepkisini dile getirdi.