Trabzonpor TS'den Fenerbahçe'ye 5. yıldız göndermesi Trabzonpor TS'den Fenerbahçe'ye 5. yıldız göndermesi
Haldun Domaç'ın youtube hesabında flaşaçıklamalarda bulundu. Fenerbahçeli eskifutbolcu ve şimdiki teknik direktör adaylarından biri olan  İşte Erol Bulut'un sözleri.
"Sayın başkan Ali Koç bu açıklamayıyaparken, herkesin aklına Erol Bulut geldi. Evet, bu özelliklerin bende olduğunu düşünüyorum"
"Saygı ve disiplin benim ana prensiplerim. Bunların olmadığı yerde başarı da zor olur. Bu özellikler bende varsa, başka hocalarda da olduğunu düşünüyorum. Beni herkes onla bağdaştırdı. Direkt 'benim' demem yanlış olur. Alanyaspor ile sezon sonuna kadar sözleşmem var. Kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum"
"Sezon sonunda Fenerbahçe'de teklif gelirse kabul eder misiniz?" sorusunu da yanıtlayan Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "Sezon sonunda gelen teklifleri en iyi şekilde değerlendireceğimi düşünüyorum."

ALİ KOÇ NELER SÖYLEMİŞTİ?
Başkan Ali Koç, "Genç, aç, çok çalışan, disiplinli, Türkiye'yi iyi bilen veya bu coğrafyada çalışması sıkıntı olmayacak, 40-50 yaşları arası, ekonomimize uyacak, takım içinde rekabeti sağlayabilecek, gençleri adapte edebilecek türde bir hoca arıyoruz" ifadelerini kullanmıştı..