Çeşitli illerde görev yapan okul müdürleri Kazım Erdoğan, Zekeriya Özdemir ve Adem Coşkun vefat etti!
Eğitim camiası yasta! 3 okul müdürü hayatını kaybetti!

Kocaeli Gölcük Hisareyn İlköğretim Okulu Müdürü Kazım Erdoğan(64) kanser nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Türkiye'nin farklı illerinde okul müdürü olarak görev yapan 3 öğretmenin ölüm haberi eğitim camiasında büyük üzüntü yarattı. İşte hayatını kaybeden okul müdürlerinin görev yaptığı ilçeler ve ölümlerine ilişkin detaylar:

Kocaeli'ye bağlı Başiskele ilçesinin Kullar Yakacık Mahallesi'nde ikamet eden ve Gölcük Hisareyn İlköğretim Okulunda Müdür olarak görev yapan Kazım Erdoğan(64) kanser nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Okul Müdürü Kazım Erdoğan'ın ölümü ailesini, eğitim camiasını ve sevenlerini derinden üzdü. Erdoğan'ın cenazesi öğle namazını müteakip Kullar Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Kullar Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

Okul Müdürü Özdemir vefat etti

Nevşehir ili Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zekeriya Özdemir, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Okul müdürü Özdemir'in ölümü ile ilgili olarak edinilen bilgiye göre, kalp krizi geçiren 51 yaşındaki Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zekeriya Özdemir, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bitki Koruma Ürünlerinin Ruhsatlandırılması ve Piyasaya Arzı Hakkında Yönetmelik Bitki Koruma Ürünlerinin Ruhsatlandırılması ve Piyasaya Arzı Hakkında Yönetmelik

Özdemir’in ölümü eğitim camiasınında büyük üzüntü yarattı.

Kırklareli iline bağlı Lüleburgaz ilçesinde okul müdürü olarka görev yapan Adem Coşkun evinde ölü bulundu.

Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesindeki Lüleburgaz Ortaokulu Müdürü Adem Coşkun'dan (46) haber alamayan yakınları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Sevgi Mahallesi Selami Şaşmaz Caddesi'nde ikamet etmekte olduğu daireye giren ekipler Coşkun'un hareketsiz yattığını fark etti.

Sağlık ekipleri okul müdürü Adem Coşkun'un hayatını kaybettiğini belirledi.

Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Coşkun'un cenazesi Lüleburgaz Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Coşkun'un evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Foto: Kamubiz