Son dakika: Valilik'ten ''yarın okullara tatil'' paylaşımına açıklama

17 Aralık pazartesi günü için sosyal medyada paylaşılan okullar tatil haberi üzerine bir açıklamayı yine aynı yolla paylaşan Antalya Valiliği, okulların tatil edildiğine yönelik haberleri yalanladı. Valilikten yapılan açıklamada, valiliğin adının kullanılarak twitter hesabı üzerinden montaj yapılarak okulların tatil edildiğine yönelik paylaşımlara itibar edilmemesi istendi.

Son dakika: Valilik'ten ''yarın okullara tatil'' paylaşımına açıklama
17 Aralık 2018 - 00:45 - Güncelleme: 17 Aralık 2018 - 00:54
17 Aralık pazartei günü için sosyal medyada paylaşılan okullar tatil haberi üzerine bir açıklamayı yine aynı yolla paylaşan Antalya Valiliği, okulların tatil edildiğine yönelik haberleri yalanladı. Valilikten yapılan açıklamada, valiliğin adının kullanılarak twitter hesabı üzerinden montaj yapılarak okulların tatil edildiğine yönelik paylaşımlara itibar edilmemesi istendi.
Antalya valiliği sosyal medyada dolaşan okulların tatil edildiğine ynelik paylaşımların montaj olduğunu duyurarak yarın öğretmenlerin ve öğrencilerin dersbaşı yapacaklarını duyurdu. Valilikten yapılan ve yine sosyal medya kullanılarak halka duyurulan açıklama şöyle:
''Valiliğimizin twitter hesabı üzerinden montaj yapılarak yarın okulların tatil olduğunu belirten ve sosyal medyada yayılan ekran görüntüsü asılsızdır, itibar edilmemelidir. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi dersler dileriz" 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum