Antalya'nın Alanya ilçesinde bir okulda görev yapan okul müdürü Ahmet Ünal, bebeğinin dünyeye gelmesinin hemen sonrasında hayatını kaybetti. Okul Müdürü Ünal, yeni doğan bebeğini göremeden yaşamını yitirdi.

Alanya'da yaşayan ve özel bir okulda görev yapan 64 yaşındaki okul müdürü Ahmet Ünal, bebek dünyaya geldiği gün tedavi gördüğü hastanee hayatını kaybetti.

Alanya'da okul müdürü olarak çalışan Ahmet Ünal’a yaklaşık 2 ay önce siroz teşhisi konulmuştu. Bir süredir Antalya’da tedavi gören Ünal, 4 gün önce karaciğer nakli için İstanbul’a sevk edildi. Haftaya perşembe günü büyük kızından yapılacak olan karaciğer nakli olmayı bekleyen Ünal, dün hayatını kaybetti. Eşi ise Ünal’ın hayatını kaybetmesinin 10 saat öncesinde Alanya'da özel bir hastanede kız çocuğu dünyaya getirdi.

Okul müdürü Ünal'ın ölümünün ardından bebeğinin dünyaya gelmesi sevenlerini derin yasa boğdu. Ahmet Ünal’ın ise sosyal medyada profil fotoğrafı resmini görenler ikinci bir üzüntü yaşadı. Müdür Ünal, profil fotoğrafını 2015 yılında dünyaya gelen ilk çocuğunu kucağına aldığı pozunu koyduğu görüldü. Müdür Ünal’ın, cenazesi yarın ikindi namazı sonrasında Alanya Cikcilli Mezarlığına defnedilecek.

Nagehan Alçı'dan Öğretmen Atamalarına İlişkin Açıklamalar Nagehan Alçı'dan Öğretmen Atamalarına İlişkin Açıklamalar

KIZI ÜNAL'A DONÖR OLDU

Karaciğer nakli için Antalya'dan İstanbul'a sevk edilen özel okul müdürü Ahmet Ünal'a ilk evliliğinden olan büyük kızının donör olduğu öğrenildi. Ünal'ın ilk evliliğinden 3 kız, ikinci evliliğinden de 1'i erkek 2 çocuğu olduğu öğrenildi.