Sağlık Bakanlığı personeli için maaş promosyonunda sona yaklaşıldı. Sağlıkçılara ödenecek olan banka maaş promosyonunda rekor rakam gündemde. Sağlık çalışanlarının alacağı promosyon ücreti ile ilgili son dakika detayları şöyle:

Sağlık Bakanlığınca bir süredir görüşmeleri yürütülen banka maaş promosyonuyla ilgili son haftaya girildi. Türkiye genelinde tüm sağlık personelini kapsaması beklenen banka maaş promosyonu anlaşmasında Ziraat Bankası ile yapılan görüşmelerde son aşamaya gelindi. Sözleşmenin her an imzalanması mümkün.

Sağlık Bakanlığında Genel Müdür Yardımcısı ve 20 Daire Başkanı görevden alındı, görevden alınanların isim listesi Sağlık Bakanlığında Genel Müdür Yardımcısı ve 20 Daire Başkanı görevden alındı, görevden alınanların isim listesi


ANLAŞMA HER AN DUYURULABİLİR!

Bir aya yakın bir süredir Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye geneli için tek elden yürütülen promosyon sözleşmesi için görüşmeler devam ederken, Ziraat Bankasıyla anlaşmanın her an duyurulabileceği haberi geldi.

SAĞLIK BAKANLIĞI İLE PROMOSYONDA 33 BİN TL'YE ANLAŞILDI İDDİASI

Sağlık Bakan YardımcısInın koordine ettiği ve bizzat Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın bilgisinde yönetilen promosyon sürecinde Ziraat Bankası ile 33.000 TL’ye anlaşma yapılacağı ileri sürüldü.