Öğretmenlerin ek ders ücretleri ödenmeye başlandı Öğretmenlerin ek ders ücretleri ödenmeye başlandı

Okul Öncesi - Anasınıfı Öğretim Programı Ek-2 Form:
AÇIKLAMALAR:

·       Bu form, öğretmenlerimizin tamamı tarafından Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ortak metninin değerlendirilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

·       Bu form, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli ortak metninin değerlendirmesi yapıldıktan sonra mesleki çalışmanın yapıldığı okul/eğitim kurumu öğretmenlerinin ortak görüşü olarak doldurulacaktır.

·       Formda yer alan değerlendirmeler 26 Haziran 2024 tarihi mesai bitimine kadar mesleki çalışmanın yapıldığı okul/eğitim kurumu zümre başkanı koordinesinde veri.meb.gov.tr adresine işlenecektir.

AÇIKLAMALAR:

·       Bu form, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli kapsamında  öğretim programı değişen her bir alanın değerlendirilmesi için tasarlanmıştır.

·       Bu form, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli kapsamında öğretim programı değişen her bir alan için o alanın zümre öğretmenleri tarafından doldurulacaktır.

·       Formda yer alan değerlendirmeler, 28 Haziran 2024 tarihi mesai bitimine kadar zümre başkanının koordinesinde veri.meb.gov.tr adresine işlenecektir.

Ek-1 Form tüm öğretmenler için ortak formdur. Ek-2 form öğretim programları güncellenen branşlar için doldurulması gereken formdur.

Okul Öncesi - Anasınıfı Öğretim Programı Ek-2 Form İçin TIKLAYINIZ