Deprem Haberleri

deprem haberleri ve güncel deprem gelişmeleri, deprem ile ilgili tüm video, deprem fotoğrafları ve deprem haberleri Eğitim Sitesi, Öğretmen Haber Sitesi, Öğretmenler Bilgi Sitesi sitemizde


Gündem

Adana'da bu sabah saat 9:20'de 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD depreme ilişkin bilgileri açıkladı

Eğitim

Deprem bölgesi dahil afet bölgelerine öğretmen görevlendirmelerinde durumu uygun olan öğretmenlerin gönüllülük yerine zorunlu görevlendirmelerinin yolu açıldı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan deprem bölgesine ve depremzedelere yönelik açıklamalarda bulunuyor. İşte ilk detaylar:

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı, deprem bölgesindeki okullarla ilgili yeni düzenleme yapıyor. Bakan Özer, indirim kararı aldıklarını açıkladı.

Eğitim

Deprem bölgesini yeniden ayağa kaldırmak için önce eğitimi yeniden ayağa kaldırmak gerekir. Bunun için de öncelikle MEB çalışanları hem psikolojik...

Eğitim

Kahramanmaraş depremi nedeni ile aksayan eğitimler için telafi eğitimi yapılacak. Milyonlarca öğrencinin deprem nedeni ile mahrum kaldığı dersler işlenecek.

Eğitim

Milli Eğitim bakanı Mahmut Özer, deprem bölgesinde annesi, babası ya da vasisi ölen öğrencilere 2022-2023 eğitim dönemince burs verileceğini açıkladı.

Gündem

Malatya'da 12:10 sularında yeni deprem meydana geldi. Depremin şiddeti 5,6 olarak kaydedildi. Deprem çevre illerde de hissedildi.

Gündem

Kahramanmaraş merkezli depremden en çok etkilenen illerden biri de Adıyaman oldu. Depremde ölen öğretmen, müdür, müdür yardımcısı ve personel sayısı...

Eğitim

Deprem Nedeniyle Okullarda Eğitime Verilen Arada İdari İzinli Sayılan Öğretmenlere Ödenecek ve Ödenmeyecek Ek Ders Ücretleri Belli Oldu

Gündem

Urfa'nın Hilvan ilçesinde Depremde minare parçalarının üzerine düşmesi sonucu Raziye Tanalp adlı öğretmen hayatını kaybetti.

Eğitim

Deprem bölgesindeki okulların bir hafta süre ile tatil edildiği açıklandı. tatil açıklaması Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan geldi.