Öğretmenlere 3 oturum yeni sınav görevi Öğretmenlere 3 oturum yeni sınav görevi

Doğuanadolu genelinde etkili olan kar yağışı okulların tatil edilmesine neden oluyor. Ülke genelinde etkili olan kar nedeni ile tatil haberleri gelmeye başladı.

Özellikle Doğu Anadolu'da etkisini gösteren kar nedeniyle bir çok yol ulaşıma kapandı ama şehir merkezlerinde kar kalınlığı hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Etkili olan kar yağışı okullarında tatil edilmesine neden oluyor.

 Etkisini gösteren kar nedeniyle bir çok yol ulaşıma kapandı ama şehir merkezlerinde kar kalınlığı hayatı olumsuz etkilemeye başladı. Etkili olan kar yağışı okulların da tatil edilmesine neden oluyor.

Bingöl Valiliği kar tatili açıklayan ilk il oldu. Valilik tarafından yapılan açıklamada 6 Şubat 2023-7 Şubat 2023 tarihlerinde yani pazartesi ve Salı günleri okulların kar nedeniyle eğitime kapatıldığı vurgulandı.

Valiliğin açıklamasında tüm özel ve resmi okulların, rehabilitasyon merkezlerinin, özel eğitim okullarının, iki gün süreyle eğitime ara vereceğim duyuruldu.

Bingöl Valiliğinin açıklamasında tüm özel ve resmi okulların, rehabilitasyon merkezlerinin, özel eğitim okullarının, iki gün süreyle eğitime ara verileceği duyuruldu.

Bingöl Valiliği tarafından yapılan açıklama şöyle: