Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, valiliklere gönderdiği yazı ile okullara yeni talimat gönderdi. Bakan Tekin'in resmi yazı ile gönderdiği talimat tüm okullarda uygulanacak. İşte bakan Tekin'in okullara gönderdiği o talimatın detayları ve resmi yazı:

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından imzalanarak kurumlara gönderilen genelge ile 15 Ocak Pazartesi günü tüm okullarda bayrak törenine, Pençe-Kilit Harekât bölgesinde 12 Ocak 2024 tarihinde yaşanan terör saldırısında şehit olan askerler için bir dakikalık saygı duruşu ile başlanması talimatı verildi.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in valiliklere gönderdiği Genelgede, terör örgütü mensuplarının 12 Ocak 2024 tarihinde bir üs bölgesine sızma girişiminde bulunmalarının ardından çıkan çatışmada şehit düşenlerin milleti derin bir acı ve üzüntüye boğduğu belirtilerek, vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlere olan minnet ve saygıyı ifade etmek amacıyla bu kararın alındığı vurgulandı.

15.07.2000 24 Temmuz zamlı Öğretmen maaşı uzman Öğretmen başöğretmen maaşları 15.07.2000 24 Temmuz zamlı Öğretmen maaşı uzman Öğretmen başöğretmen maaşları

15 Ocak 2024 Pazartesi günü tüm Türkiye genelindeki temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında düzenlenecek olan bayrak törenlerinde, bir dakikalık saygı duruşu ile şehitler anılacak.
İşte o resmi yazı...