Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den milyonlarca öğrenciyi, öğremtenleri ve velileri ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. bakan Özer, Türkiye genelinde ve deprem bölgesinde okulların ne zaman açılacağını, ara tatilin biteceği tarihi açıkladı. İşte Bakan Özer'in o açıklaması:

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in açıklamasına göre 24 Nisan itibarıyla diğer tüm illerle beraber Hatay ve Adıyaman merkez ve tüm ilçelerde de eğitim öğretim başlayacak.

Temmuz zammıyla en yüksek memur maaşı yeni zamla 100.000’i geçiyor meslek meslek memur ve emekli maaşları Temmuz zammıyla en yüksek memur maaşı yeni zamla 100.000’i geçiyor meslek meslek memur ve emekli maaşları

Bakan Mahmut Özer, Ordu'dan yaptığı basın açıklamasında deprem nedeniyle eğitim-öğretime ara verilen 2 ilde okulların yeniden açılacağı tarihi açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "24 Nisan itibarıyla Hatay ve Adıyaman merkez ve tüm ilçelerde eğitim ve öğretim başlayacak. 81 ilde eğitim ve öğretim devam edecek" açıklamasında bulundu.