AUZEF sınav  görevi ücretleri belli oldu. Sınavlarda görev alan öğretmenlere kaç TL sınav görevi ücreti ödenecek? Detaylar haberimizde
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), 2024 yılı sınavlarında görev alacak öğretmenler için ödenecek ücretleri açıkladı. 29-30 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen AUZEF sınavlarında salon başkanı olarak görev yapan öğretmenlere oturum başına 538,33 TL ödeme yapılacak. Üç oturumda görev alan öğretmenlerin hesaplarına toplamda 1.615,23 TL yatırılacak.

İstanbul Üniversitesi yetkilileri tarafından yapılan göre, sınav görevi ücretlerine yeni bir zam yapılana kadar AUZEF sınavlarında salon başkanı olarak görev alan öğretmenlere oturum başına 538 TL ödeme yapılmaya devam edilecek. Bu ücret, öğretmenlerin sınav süresince verdikleri emeklerin karşılığı olarak belirlenmiştir.

MEB’den yeni e-okul bilgi girişi duyurusu MEB’den yeni e-okul bilgi girişi duyurusu

AUZEF Sınav Gözetmen Ücretleri

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınavlarında görev alan gözetmenler için de ödeme miktarları açıklandı. Aynı dönemde görev yapan gözetmenlere oturum başına 470 TL'lik bir ödeme yapılacak. Bu ücretler, gözetmenlerin sınavın güvenliği ve düzenini sağlamak için gösterdikleri çabaların bir karşılığı olarak belirlenmiştir.

AUZEF Sınav Görevi Ücreti Ödeme Süreci

İstanbul Üniversitesi AUZEF tarafından yapılan sınavlarda görev alan öğretmen ve gözetmenlerin ödemeleri, yapılan sınavın tamamlanmasının ardından 1 ay içerisinde yapılacak. Bu süre zarfında sınavlarda görevli olan öğretmenlerin hesaplarına belirtilen ücretler yatırılacaktır. Bu süreç, öğretmenlerin ve gözetmenlerin emeklerinin karşılığını zamanında alabilmeleri için titizlikle yürütülmektedir.

İstanbul Üniversitesi, eğitim-öğretim faaliyetlerinde görev alan tüm personelin hak ettiği ücretleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde alabilmeleri için gerekli tüm adımları atmaktadır. AUZEF sınavlarında görev alacak tüm öğretmen ve gözetmenlere başarılar dileriz.