Öğretmenlere ve milli eğitim personeline yönelik olarak yapılan pazarlık sonucunda, Öğretmenlere 32.875 TL ödeme yapılması kabul edildi. İlçe milli eğitim müdürlüğü ile banka arasında imzalanan sözleşme sonrasında öğretmenlere tek seferde 32.875 TL maaş promosyonu ödemesi yapılacak. Bu ödeme şimdiye kadar yapılan maaş promosyonu sözleşmelerinde en yüksek rakamlardan birini Oluşturacak. Ancak her geçen gün yapılan maaş promosyonu sözleşmelerinde adeta yeni bir rekora imza atılıyor. Önümüzdeki günlerde maaş promosyonu ücretlerinin daha da artması bekleniyor. Peki hangi ilçe milli eğitim müdürlüğü öğretmenlere ve müdürlük personeline yönelik anlaşma yaptı? İşte detaylar: 

ÖMK’da Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlikte Sınav Şartı Değişti ÖMK’da Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlikte Sınav Şartı Değişti

Maaş promosyonu anlaşması Afyonkarahisar ilinin Bolvadin ilçesinde gerçekleştirildi. Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü maaş promosyonu ihalesi ile ilgili olarak yaptığı son açıklama ile promosyon ihalesinde 32 bin 875 TL'lik rakamın verildiği duyuruldu.

Bolvadin İçe Milli Eğitim Müdürlüğü, maaş promosyonu sözleşmesini, en yüksek teklifi veren Halkbankası ile yaptı.