Memur maaşlarına bayram düzenlemesi geliyor. Memur maaşları ile ilgili kararı cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı vermesi bekleniyor işte detaylar
 

Memur maaşlarına bayram düzenlemesi geliyor. Milyonlarca memurun Nisan ayı maaşları ile ilgili düzenleme yapılacak. Peki bu düzenleme ne olacak? İşte detaylar:

Memur Maaşına 345 TL Ek Ödeme Yapılacak Memur Maaşına 345 TL Ek Ödeme Yapılacak

Kamu kurul ve kuruluşlarında görev yapan milyonlarca memura bayram sürprizi geliyor. Bayram ile ilgili kararı hükümetin alması bekleniyor. Kararı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklaması gündeme geldi.

Türkiye'de insan 2024 tarihinde Ramazan bayramı başlayacak.  Bayram haftasında bütün memurlar hafta boyunca tatilde olacak ve izinli sayılacak. Memurların ramazan Bayram geçirmesi amacıyla memur maaşları ile önemli bir düzenleme yapılacak

MEMUR MAAŞLARI ERKEN ÖDENECEK

Ramazan Bayram nedeniyle bayram sürecine girecek olan Türkiye'de memur maaşlarının bayram sonrasına denk gelmesinden dolayı memur maaşlarının Ramazan Bayramı'nda önce hesaplara yatırılması ve konuyla ilgili açıklamanın önümüzdeki günlerde bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılması bekleniyor.