Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü 14 bin personeli için banka maaş promosyonu ihalesi açmıştı. Daha önce il müdürlüğü tarafından maaş promosyonu ihalesi ile ilgili olarak şu duyuru yapılmıştı:

“Banka Promosyonu İhalesi Müdürlüğümüz toplantı salonunda, yukarıda belirtilen tarih ve saatte Banka Promosyon İhalesinin Kapalı Zarf ve Açık Artırma Usulü ile yapılmasına, Banka Promosyonu İhale İlanı ve eklerinin kurumun internet adresinde yayınlanmasına, ilgili bankalara Banka Promosyon İhalesi Davet Mektubu verilmesine 21.02.2023 tarihinde karar verilmiştir”

Ortaokul öğrencilerine zanaat okulu açılıyor zanaat okulu nedir hangi öğrenciler alınacak? Ortaokul öğrencilerine zanaat okulu açılıyor zanaat okulu nedir hangi öğrenciler alınacak?

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kurumda çalışan 657 sayılı kanuna tabi kadrolu, sürekli işçi, geçici işçi ve 4/B sözleşmeli personeli için banka promosyon ihalesine çıkıyor. Toplam kurumda çalışan 14 bin 43 personeli ilgilendiren ihale, 3 Mart Cuma günü saat 14.30’da Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecek. İhale, 4734 Sayılı İhale Kanuna Tabi Olmayan Kapalı Zarf ve Açık Arttırma usulü ile yapılacak.

MAAŞ PROMOSYONU TEKLİFİ YETERSİZ BULUNDU

Milli eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan ihaleye katılan bankaların verdiği maaş promosyonu tekliflerinin yetersiz kalması nedeni ile promosyon ihalesinin iptal edildiği açıklandı.

Sakarya İl MEM (Milli Eğitim Müdürlüğü)'nün resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama şöyle:

Müdürlüğümüz tarafından 03.03.2023 tarihinde (bugün) gerçekleştirilen maaş promosyon ihalesi, katılım sağlayan bankaların tekliflerinin yetersiz bulunması nedeniyle iptal edilmiştir. İhale işlemi ileri bir tarihte yeniden gerçekleştirilecektir.
Kamuoyuna duyurulur.