AUZEF'de Eğitim gören öğrenciler, final sınavlarının ne zaman yapılacağını ve sınav tarihlerini merak ediyor. İstanbul Üniversitesi tarafından verilen bu eğitim hizmeti sonrasında yapılan sınavların tarihinde güncelleme yapıldı. Peki AUZEF Sınavları ne zaman yapılacak, sınav takvimine göre hangi günlerde sınavlar olacak?

Üniversite eğitimlerini AUZEF BIR IFA EDEN ON BINLERCE ÖĞRENCI ÜNIVERSITENIN YAPTIĞI SINAVLARA GIREREK DERSLERINDEN BAŞARILI OLMAYA ÇALIŞIYOR. FINAL SINAVLARININ TARIHLERI GÜNCELLENECEK SINAVLARIN NE ZAMAN YAPILACAĞI MERAK KONUSU OLMUŞTU. İŞTE İSTANBUL ÜNIVERSITESI AÇIKÖĞRETIM FAKÜLTESI TARAFINDAN YAPILACAK OLAN SINAVLARIN TARIHLERI:

AUZEF FİNAL SINAV TAKVİMİ 2023-2024 DEĞİŞTİ | İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınavları ne zaman, ayın kaçında?

AUZEF sınav tarihleri son dakika değişti. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi sınavlarının 23-24 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacağını duyurdu. Bu gelişme sonrası 2023-2024 akademik yılı İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi güncellendi. Üniversite eğitimlerine uzaktan devam eden öğrenciler, final ve bütünleme sınavlarının ne zaman yapılacağını araştırıyor. AUZEF final sınavı tarihleri yeni takvim ile belli oldu. Peki, İstanbul Üniversitesi 2023-2024 AUZEF final sınavları ne zaman yapılacak? İşte, 2023-2024 yeni sınav takvimi.İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) akademik sınav takvimi için yeni bir duyuru yayınladı. Yapılan açıklamaya göre, AUZEF bütünleme ve final sınavlarının tarihi değişti. Açık Öğretim Lisesi sınavları 23-24 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacak olup MEB binaları kullanılamayacak. Dolayısıyla üniversitenin sınav takviminde güncellemeye gidildi. Şimdi binlerce öğrenci AUZEF final sınavları ne zaman yapılacak sorusuna yanıt arıyor. İşte, İstanbul Üniversitesi 2023-2024 AUZEF sınav tarihleri takvimi güncel ve ayrıntılar.

MEB’den öğretmenlere istediği ilde veya memlekette haziran semineri yapma kararı MEB’den öğretmenlere istediği ilde veya memlekette haziran semineri yapma kararı

AZUEF SINAV TAKVİMİ GÜNCELLENDİ! AUZEF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) akademik sınav takvimi değişti.

İstanbul Üniversitesi tarafından yayınlanan "Akademik takvim güncellendi." başlıklı duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Açıköğretim Lisesi Sınavlarının 23-24 Aralık 2023 tarihlerinde yapılacağını ilan etmiştir. Bakanlık yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde söz konusu sınava sadece İstanbul'da bir milyona yakın öğrencinin katılmasının beklendiği bilgisi alınmıştır. MEB binalarının kullanılamayacak olması nedeniyle daha önceden ilan ettiğimiz AUZEF Bitirme (Final) Sınavının tarihi 6-7 Ocak 2024; Telafi (Bütünleme) Sınavının ise 10-11 Şubat 2024 olarak güncellenmiştiR”

2023-2024 ÖĞRETİM YILI AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2023 AUZEF sınav sonuçları açıklandı.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) resmi internet adresinden yapılan açıklamada; "2023-2024 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı ara sınav (vize) sınavı sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonuçlarınızı http://auzefsinav.istanbul.edu.tradresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz." denildi

2023-2024 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı ara sınav (vize) sınavı sonuçları online olarak görüntülenebilecek.