Milli Eğitim Müdürlüğü ile bankalar arasında yapılan maaş promosyonu ihalesi sonuçlandı ve öğretmenlere 40.000 TL’nin üzerinde maaş promosyonu ödemesi ile ilgili sözleşme karşılıklı olarak imzalandı. İmzalanan sözleşmeyle tarihin en yüksek promosyon ücreti ödenmesi kararlaştırıldı. Buna göre öğretmenlere ve milli eğitim müdürlüğü personeline 40.850 TL promosyon ödemesi yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerine Yurtdışında Görev Fırsatı Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerine Yurtdışında Görev Fırsatı

Ankara Çubuk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler dahil müdürlük bünyesinde görevli personel için 3 yıllık maaş promosyonu ihalesinde banka tarafından verilen en yüksek teklif olan 40.850₺ rakamında anlaşmaya varıldı.

sonuçlandı.

Çubuk ilçe milli eğitim Müdürlüğü’nün imzaladığı anlaşma Öğretmenlere ödenen şimdiye kadarki en yüksek maaş promosyonu miktarını içeren sözleşme olacak.

Milli Eğitim Müdürlüğünün açıklaması şöyle:

Çubuk'ta ikinci promosyon rekoru kırıldı. İlk kez 2021 yılı maaş promosyon ihalesinde günün şartlarına göre en yüksek fiyatla 4.105₺ ile rekor kırılmıştı. 

Bugün yapılan maaş promosyon ihalesi sonrası 40.850₺'lik fiyat ile yine rekor kırıldı. Tüm personelimize hayırlı olsun.