2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemi karnelerin verilmesinin ardından bitti ve 15 tatil resmen başladı. Milyonlarca öğrenci karne alarak tatile girdi. Karne alan öğrencilere yönelik hediye kampanyaları ise devam ediyor. Belediyenin öğrencilere yönelik olarak açıkladığı karne hediyesi müjdesi çok sayıda öğrenciyi sevindirecek. Karnesini getiren öğrencilere ücretsiz hediye edilecek. İşte detaylar: 
 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) öğrencilere yönelik olarak başlattığı uygulama ile birlikte karne hediyesi olarak geçtiğimiz eğitim öğretim senesinde karnesini getiren öğrencilere kitap hediye etmişti. Büyükşehir Belediyesinin 2024 yılı 15 tatili için öğrencilere vereceği hediye belli oldu. İşte çok sayıda öğrenciye şimdiden hazırlanan o hediye ve detaylar:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor İstanbul, karneleri alarak 15 tatile giren çocuklar için yarıyıl tatilinde çocuklar için 2 etkinlik yapacak. "Karneni Getir Buzda Kay" ve "Karneni Getir Aqua'da Kay" organizasyonlarının kayıtları bugün başlıyor.

Belediye yetkilileri tarafından Yapılan açıklamaya göre, "Karneni Getir Buzda Kay" ve "Karneni Getir Aqua'da Kay" organizasyonları, yarıyıl tatilinde gerçekleştirilecek. Çocuklara hem yorgunluklarını atma hem de eğlenme fırsatı verecek etkinliğin kayıtları yarın başlayacak.

MÜLAKATLAR BAŞLAMADAN, AHLAKSIZLIKLARI BAŞLADI BİLE! MÜLAKATLAR BAŞLAMADAN, AHLAKSIZLIKLARI BAŞLADI BİLE!

Silivri Kapı Buz Pisti düzenlenecek "Karneni Getir Buzda Kay" etkinliğinin ilki 22-26 Ocak, ikincisiyse 29 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında yapılacak. 6-17 yaş grubu çocuklarının katılacağı ve her gün 4 seansın yapılacağı etkinlikte seanslar saat 09.45'te başlayıp, 13.45'te sona erecek.

Toplam olarak 8 gün boyunca sürecek "Karneni Getir Aqua'da Kay" ise Hidayet Türkoğlu Kompleksi'nde düzenlenecek. Çocukların kış ortasında suda eğlenebilecekleri etkinliğin ilki 22–26 Ocak, ikincisi de 29 Ocak–02 Şubat tarihleri arasında yapılacak. 9-13 yaş grubu çocuklarının katılabileceği suda kayma etkinliği, her gün üç seans olacak şekilde, 11.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.