Milli eğitim müdürlüğü tarafından yapılan maaş promosyonu ihalesi sonuçlandı. İhaleye banka tarafından verilen en yüksek teklif taraflar arasında kabul edildi. Öğretmenleri ve milli eğitim Müdürlüğü'nün tüm personelini kapsayan maaş promosyonu anlaşması rekor ücreti imza atıldı.
2024 yılı Ocak ayı itibari ile başlayan Yeni yıl maaş promosyon Anlaşmaları her geçen gün gelen yeni sözleşme haberleri ile ücret bazında artarak devam ediyor.

Bu kapsamda yeni bir rekor haberi de Espiye'den geldi. 

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, bünyesinde görev yapan Öğretmenler ve diğer personel maaşları için rekor promosyon anlaşmasına imza attı.

İlçe müdürlüğü ile banka arasında yapılan 3 yıllık anlaşma, 477 öğretmen ve ilçe personeli adına Yapı Kredi Bankası ile gerçekleştirildi.

Yeni ÖMK iptal mi olacak, kritik gelişme şüphe uyandırdı Yeni ÖMK iptal mi olacak, kritik gelişme şüphe uyandırdı

İlçe müdürlüğü ile banka arasında İmzalanan sözleşmeye göre 31.610,00 TL'lik ödeme personellerin hesabına peşin yatacak.

İlçe müdürlüğü ile banka arasında yapılan sözleşmeyle imza atılan 31.610 TL'lik promosyon ücreti, Öğretmenlere yönelik olarak sitemize ulaşan en yüksek rakam olarak kayıtlara geçti.