Uzman öğretmenlik için 7 yıl başöğretmenlik için 14 yıl Uzman öğretmenlik için 7 yıl başöğretmenlik için 14 yıl

Milli Eğitim Müdürlüklerinden rekor maaş promosyonu anlaşması haberleri gelmeye devam ediyor. Ancak bu defa yapılan maaş promosyonu sözleşmesi ile öğretmenlere rekorların da rekoru ödeme yapılacak. 
Milli Eğitim Müdürlüklerinin öğretmenlere ve müdürlük personeline yönelik maaş promosyonu ihaleleri ve anlaşmaları devam ediyor. Maaş promosyonu ile ilgili son haber Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinden geldi. İlçe MEM ile banka arasında yapılan sözleşme ile tüm zamanların en yüksek maaş promosyon anlaşması imzalandı.
Viranşehir ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan yapılan maaş promosyonu ihalesinin sonucuna ilişkin olarak yapılan açıklamada, öğretmenler ve müdürlük personeli için Yapı Kredi bankası ile 3 yıllık bir anlaşma sağlandığı duyuruldu. Açıklanan anlaşmaya göre öğretmenlere sağlanacak promosyon miktarı dudak uçuklattı: 35 bin 525 TL.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile banka arasında öğretmenlere yönelik olarak imzalanan maaş promosyonu sözleşmesi, şimdiye kadar yapılan en yüksek maaş promosyonu anlaşması olarak kayda geçti.