Milli Eğitim Bakanlığından öğretmenlere yaz tatilinde önemli bir kampanya. Yaz tatili sürecinde öğretmenler için hediye niteliğinde kampanyalar MEB tarafından açıklandı. Bakanlık, öğretmenlere minnet duygusunu çeşitli alanlarda yapılan indirimlerle öğretmenlere yansıtıyor.

Milli Eğitim Bakanlığından eğitim neferlerine minnet kampanyası kapsamında öğretmenlere yaz tatilinde yararlanabileceği çok sayıda kampanyayı duyurmaya devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan kampanya ile öğretmenlere sağlanan ayrıcalıklar şöyle: 

2024 Öğretmenevinde 1 gecelik konaklama ücreti ne kadar 2024 Öğretmenevinde 1 gecelik konaklama ücreti ne kadar


MEB bünyesinde görev yapan tüm öğretmenler Türkiye'de genelinde hizmet veren öğretmenevlerinden %50 indirimli yararlanabilecekler.

Elektronik eşya markası Samsung'un beyaz eşyadan cep telefonuna, bilgisayara varana kadar geniş bir yelpazede Elektronik cihaz ve ürününden öğretmenler %30 indirimle yararlanacaklardır.

Tüm öğretmenler Türk Hava Yolları ile yapacakları tüm yolculuklarda %20 indirimle bilet alabileceklerdir.

Yukarıdaki kampanyalara ek olarak belirlenen birçok anlaşmanın sağlık kuruluşundan öğretmenler büyük indirimle faydalanabileceklerdir.

MEV’in öğretmenlere yönelik kampanya detaylarını görmek için  https://ogretmeniz.meb.gov.tr/kampanya/ linkine göz atabilirsiniz.