Milli eğitim bakanlığı il müdürü, ilçe müdür atamaları yaptı. Bayburt il müdürü ilçe müdürlüğüne atılırken daire başkanı Bayburt il müdürlüğüne atandı. Şube müdürü ise öğretmen olarak görevlendirildi. İşte milli eğitim Bakanlığının yeni atamaları ve detayları:

MEB'den deprem bölgesi okullarına düzenleme indirim geliyor MEB'den deprem bölgesi okullarına düzenleme indirim geliyor

Milli Eğitim Bakanlığı MEB'de atamalar ve görevden almalar hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Şırnak İl Milli Eğitim Müdürünün Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından dolayı Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yapan Mirza Tetik atandı.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ahmet Hakan Tokar Ankara Yenimahalle İlçe Müdürlüğüne atanırken geçtiğimiz ay Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alındıktan sonra Daire Başkanı olarak atanan Rahmi Güney bu sefer Daire Başkanlığından Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Bakanlığın atamalarında dikkat çeken detaylar vardı. Bu atamada dikkat çeken en önemli kısım ise bir il milli eğitim müdürünün ilçe milli eğitim müdürü olarak atanması ,Bayburt İl Müdürü önce 76. Maddeden Yenimahalle ilçe müdürlüğüne şube müdürü olarak atandıktan sonra ilçe müdürü olarak görevlendirilmiş.

Ayrıca Görevden alınan Yenimahalle İlçe Müdürü Tevfik Soydan Karahan ise Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrine öğretmen olarak atanmış