Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee
Cevat Artan
1974cevatartan@gmail.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
Cemil Durmuş
cemil@egitimsitesi.net


Editör Şef
Murat Demirci
murat@egitimsitesi.net

Muhabir /Reporters
Ayşe Artan
ayse@egitimsitesi.net

Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
 Ömer Faruk Altun
omer@egitimsitesi.net

Almanya Temsilcisi
İbrahim Demir
ibrahim@egitimsitesi.net

Yayın Danışmanları
Fatih Aktunç
fatih@egitimsitesi.net
Alp Koçoğlu
alp@egitimsitesi.net
Meryem Korçil
meryem@egitimsitesi.net
 
Reklam Müdürü /Advertising Manager
Mustafa Derin
mustafa@egitimsitesi.net

İletişim Skype- Mail /Contact
+90 5052207364
egitimsitesi.net@gmail.com

Yazılım /Software

Mega Haber Yazılımı
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 

Yer Sağlayıcı /Location Provider

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri

Adres/Address
Ordu Caddesi 42/B
Doğanay Mahallesi 
KARABAĞLAR-İZMİR

Uyarı
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.