Alaattin Çakıcı'dan İmamoğlu'na Pontus diyen başkana çok ağır sözler

Ekrem İmamoğlu hakkında Pontus sözleri ile tepki çeken AKP’li belediye başkanına Alaattin Çakıcı’dan çok ağır sözlerle tepki geldi.

Alaattin Çakıcı'dan İmamoğlu'na Pontus diyen başkana çok ağır sözler
12 Haziran 2019 - 18:01
-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Alaattin Çakıcı'dan AKP'li Başkana çok sert Ekrem İmamoğlu tepkisi

'Pontus' tartışmalarına cezaevinden katılan Ülkücü kimliği ile bilinen Trabzonlu Alaattin Çakıcı, mektubunda AKP'li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya yönelik sert ifadelerde bulundu. Çakıcı'yı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hastanede ziyaret etmişti.

Sincan Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı cezaevinden yayın kuruluşlarına mektup gönderdi.

'Pontus' tartışmalarına cezaevinden katılan Trabzonlu Alaattin Çakıcı, mektubunda Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya yönelik sert ifadelerde bulundu.

AKP'li Cumhur Başkanı Erdoğan'ın kuzeninin haber sitesi superhaber'de yayınlanan mektubunda Çakıcı şunları söyledi:

’’Trabzon Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu, Fatih Sultan Mehmet Han'ın fethettiği ve Yavuz Sultan Selim’in yaşayıp yönettiği yerdir. Ayrıca Kurtuluş Savaşımızda Trabzon lisemiz cephede savaşarak kardeşlerimizin tamamının ŞEHİT olması sebebiyle tam 3 sene mezun verememiştir.

15 yaşlarında ki Eren Bülbül askerimize yardım ederken ŞEHİT düşmüştür. Bizim ülkemizde her ilde kuruluşu ve temsilcilik binası olan terörist HDP PKK partisinin olmadığı tek il Trabzon’dur.Terör propagandası yapılamayan ildir Trabzon. Şunu da aklınıza iyice kazıyın ki Trabzon Türkiye’nin T’sidir, Yunan senin babandır. Şerefsiz satılık köpek’’
kaynak:krttv.com.tr

-----Sponsorlu Bağlantılar-----

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum